healthblog

Jakie są najlepsze arkusze lniane?

Jakie są najlepsze arkusze lniane?

Uwzględniamy produkty, które naszym zdaniem są przydatne dla naszych czytelników. Jeśli kupujesz linki na tej stronie, możemy zdobyć małą prowizję. Oto nasz proces.

Wysokiej jakości pościel może być dobrą inwestycją w poprawę jakości snu osoby. Uzyskanie wysokiej jakości snu jest ważne dla zapewnienia i utrzymania dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Eksperci zalecają, aby dorośli w wieku od 18 do 60 lat dążyli do 7 lub więcej godzin snu na noc. Jednak około 7–19% dorosłych w Stanach Zjednoczonych nie ma wystarczającej ilości snu.

Sen o niskiej jakości może przyczynić się do szeregu warunków zdrowotnych.

W tym artykule bardziej szczegółowo omówiono arkusze pościel, w tym ich zalety i wady. Zapewnia także listę marki lnianych arkuszy do rozważenia.

Korzyści z arkuszy lnianych

Badania pokazują znaczenie dobrej jakości snu. Arkusze, których używa osoba, mogą odgrywać rolę w promowaniu czasu trwania i jakości snu.

Korzyści z używania arkuszy lnianych obejmują:

Hipoalergenic

Powszechnie przyznaje, że pościel są hipoalergiczne. Termin ten oznacza, że ​​zawierają one mniej substancji wyzwalających alergię, znane również jako alergeny.

W rezultacie mogą być dobrą opcją dla osób o wrażliwej skórze i tych podatnych na reakcje alergiczne.

Badania pokazują, że osoby, które mają reakcje alergiczne na roztocza pyłu, mogą doświadczyć zaburzeń snu.

Regulacja temperatury

Linna ma naturalne właściwości regulujące temperaturę. Jest oddychający, który promuje przepływ powietrza i może odprowadzić wilgoć, pomagając osobie pozostać chłodną, ​​gdy temperatura w pomieszczeniu jest ciepła.

Regulacja temperatury jest ważnym czynnikiem do rozważenia. Badania pokazują, że temperatura pokoju może wpływać na jakość snu osoby.

Dowiedz się tutaj o arkuszach chłodzących.

zmiękcza się w czasie

ogólnie, Z czasem arkusze pościelowe zmiękczają. Ta właściwość oznacza, że ​​pozostają wygodne, a nawet wygodniejsze, w miarę upływu czasu. Dlatego mogą być długotrwałą inwestycją.

przyjazny dla środowiska

Linen jest dobrym wyborem z punktu widzenia środowiska. Wykonane z komponentów rośliny lnianej, pościel jest naturalnie biodegradowalna.

Jednak niektóre barwniki mogą wpływać na to hondrox w aptece bez recepty, jak przyjazna dla środowiska bielizna jest, ponieważ są odporne na biodegradację.

wady pościeli

Chociaż pościel mają wiele zalet, warto zauważyć ich główne wady:

 • Na początku prześcieradła mogą wydawać się szorstkie, ponieważ poświęcają czas na zmiękczenie. Problem ten powinien rozwiązać po wielu zastosowaniach i powtarzających się praniach.
 • Linna jest często droższa niż wiele innych rodzajów tkanin.
 • Tkanina lniana jest naturalnie pomarszczona, więc niektórzy ludzie mogą nie podobać się jej wygląd

Po co szukać przy zakupie arkuszy lnianych

Osoba powinna rozważyć kilka czynników przy zakupie arkuszy bielizny. Należą do nich:

 • Trwałość
 • Oddychalność
 • Wpływ na środowisko
 • Zrównoważony rozwój
 • Liczba wątków
 • Koszt
 • Certyfikacja hipoalergiczna

Najlepsze arkusze pościel

Dostępnych jest wiele marek arkuszy lnianych. Poniżej wymieniamy pięć produktów, które ludzie mogą spróbować.

Warto zauważyć, że niektóre z poniższych produktów mają standard 100 przez certyfikat Oeko-Tex. Ta certyfikacja potwierdza, że ​​„zostały przetestowane pod kątem szkodliwych substancji i […] są zatem bezpieczne z perspektywy człowieka-ekologicznej”.

Należy pamiętać, że pisarz tego artykułu nie wypróbował tych produktów. Wszystkie informacje o produkcie są oparte wyłącznie na badaniach.

Brooklinen Linen Core arkusz arkuszy

Brooklinen twierdzą, że te arkusze łóżka zawierają 100% pościel wykonane z belgijskiego i francuskiego lnu.

Stwierdzają również, że arkusze te mają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 i są idealne do stosowania we wszystkich temperaturach.

Osoba może wybierać spośród siedmiu kolorów lub wzorów i czterech różnych rozmiarów łóżka .

Zestaw arkusza rdzenia Brooklinen jest dostępny do zakupu online.

tuft & amp; Zestaw arkuszy lnianej igły

zgodnie z Tuft & amp; Igła, arkusze te są dobre do regulacji temperatury przez cały rok. Firma stwierdza również, że arkusze te są silniejsze niż bawełna, odpychają brud i nadal zmiękcza się przez lata.

Tuft & amp; Igła oferuje 100-dniową próbę, co oznacza, że ​​dana osoba może zwrócić arkusze do zwrotu pieniędzy, jeśli nie jest zadowolona.

Osoba może wybierać spośród sześciu różnych kolorów i rozmiarów.

Tuft & amp; Zestaw arkuszy lnianej igły jest dostępny do zakupu online.

Zestaw arkusza pościelowego spadochronowego

Według spadochronów arkusze te mają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, a producenci wykonali je od 100 % pościel.

Producenci stwierdzają również, że są dobre na ciepłe lub chłodne śpiące i że są przyjazne dla środowiska, mają właściwości przeciwdrobnoustrojowe i są trwałe.

Parachute nie są przedsprzedażne. bielizna. Osoba może wybierać spośród dziewięciu kolorów i sześć rozmiarów przy zakupie tych arkuszy.

Zestaw arkusza pościelowego spadochronowego jest dostępny do zakupu online.

Linoto 100% lniany zestaw

Według Linoto arkusze te są gładkie i solidne. Producenci stwierdzają również, że są oni wstępnie prani z ECO, nietoksycznym, opartym na bezsporowym mydle do prania. Linoto oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie standardowe zamówienia.

Zestaw arkuszy Linoto 100% jest dostępny do zakupu online.

West Elm Belgian Lelen Arkusz

West Elm stwierdza, że ​​arkusze te są wytwarzane ze 100% belgijskiego lnu i są tkane w Chinach.

Według firmy są również certyfikowane o sprawiedliwym handlu. Ta certyfikacja oznacza, że ​​spełniają rygorystyczne standardy społeczne, środowiskowe i ekonomiczne, zgodnie z organizacją certyfikacyjną Fair Trade.

West Elm dodaje również, że arkusze te są oddychające, dobrze działają w ciepłych i zimnych warunkach i zmiękczać Z każdym praniem.

Zestaw lniany belgijski belgijski belgijski jest dostępny do zakupu online.

Alternatywy

Niektóre osoby mogą preferować arkusze zakupów wykonanych z tkaniny innej niż lniana . Oto kilka alternatyw do rozważenia:

 • Bawełna: Zwykłe bawełny są ogólnie szeroko dostępne i mogą być niedrogie i miękkie.
 • Poliester: ten materiał jest niedrogi i wytrzymały . Jednak nie wchłania wody ani nie reguluje temperatury.
 • Mikrofiber: materiał ten pochłania i odprowadza wilgoć, pomagając w regulacji temperatury.
 • Bambus: Bambusowa tkanina jest miękka, wytrzymała i trwała i trwała i trwała i trwała i trwała Dobry do regulacji temperatury. Dowiedz się więcej o arkuszach bambusa tutaj.
 • Jedwab: jedwabne arkusze są często drogie, ale są miękkie i dobre do utrzymywania chłodu w łóżku.
 • Tecenc: wykonane z eukaliptusa, to, to Materiał jest trwały i miękki, pochłania wilgoć i ma właściwości przeciwdrobnoustrojowe.

Podsumowanie

Dobrej jakości arkusze łóżka mogą pomóc osobie w lepszym sen. Jeśli dana osoba chce kupić nowe prześcieradła, bieliznę może być odpowiednią opcją.

pościel są często hipoalergiczne i zwykle dobrym wyborem środowiskowym. Z czasem dobrze regulują temperaturę i zmiękczają z czasem. Mogą jednak być drogie, a niektórzy ludzie mogą się nie podobać, aby zmiękczyć i mieć tendencję do zmarszczek.

 • Zaburzenia snu/snu/bezsenność

Medical News ma dziś ścisłe wytyczne dotyczące pozyskiwania i czerpią wyłącznie z recenzowanych badań, akademickich instytucji badawczych oraz czasopism medycznych i stowarzyszeń. Unikamy używania trzeciorzędowych odniesień. W każdym artykule łączymy podstawowe źródła – w tym badania, odniesienia naukowe i statystyki – a także wymieniamy je w sekcji zasobów na dole naszych artykułów. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak upewniamy się, że nasza treść jest dokładna i aktualna, czytając naszą politykę redakcyjną.

Contents

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button